The Covenant Antlaşma
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.5 IMDB Puanı 419 Görüntülenme

The Covenant Antlaşma

Antlaşma The Covenant filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

The Covenant, 2023 tarihinde çıkacak olan fantastik bir aksiyon filmi. Filmin konusu güçlü bir sözleşmeye dayanmaktadır. Bu sözleşme, beş büyük aileden gelen gençlerin güçlerini kontrol etmelerini sağlar. Bu güçler, bu gençlerin kökenlerine dayanarak dünya üzerinde büyük güçleri vardır. Gençler, çok eski bir sözleşmeye dayanan dört büyülü güçlü kökleri öğrenmek zorundadır. Ancak, bu güçleri kontrol etmeyi öğrenmeden önce, bu beş aile arasında ortaya çıkan bir savaşın önüne geçmek zorundadır.

Beş büyük aile, oldukça farklı bir şekilde güçlerini kullanmaktadır. Beş büyük aileden birindeki gençler, nehrin gücünü kullanarak suyun üzerinde yürüyebilirler. Diğer aile ise, toprağın gücünü kullanarak toprağın üzerinde yürüyebilirler. Üçüncü ailedeki çocuklar, havanın gücünü kullanarak havada uçabilirler. Dördüncü aile ise, ateşin gücünü kullanarak ateşten silahlar çıkartabilirler. Beşinci ailedekiler ise, çok eski bir sözleşmeye dayanan dört büyülü gücü kullanarak, dünya üzerinde büyük bir güç elde edebilirler.

Ancak, bu güçleri kullanmak, bu beş aile arasında ortaya çıkan bir savaşın önüne geçmek zorundadır. Bu nedenle, bu beş ailedeki gençler, güçlerini kontrol etmeyi öğrenmek zorundadır. Bu yüzden, bu beş aile arasında ortaya çıkan gerginlikleri ortadan kaldırmak için, bu gençler The Covenant adını verdikleri, güçlerini kontrol etmeyi sağlayan bir sözleşmeyi kabul etmek zorundadır. The Covenant filmi, bu beş aile arasındaki gerginlikleri çözmek ve bu beş ailedeki gençlerin kontrol ettikleri güçleri, dünya üzerinde büyük bir güce dönüştürmek için ne gibi zorluklarla karşı karşıya kaldıklarını konu edinmektedir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Covenant

  Yayın Tarihi:

  21 Nisan 2023

  Senaryo:

  Guy Ritchie, Ivan Atkinson, Marn Davies

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?