Knights of the Zodiac
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
20 Görüntülenme

Knights of the Zodiac

Knights of the Zodiac filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Knights of the Zodiac, İmparatorluk ve ölümsüz kötülük arasındaki savaşı anlatan bir animasyon-aksiyon filmi. Film, 12. yüzyada yer alan Kızıl Meydan Savaşı’ndan yola çıkarak başlar. Bu savaşta Athena'nın koruyucuları 12 Zodyak Kılıcı'nın kahramanları olan 12 Zodyak Savaşçısının ölümsüz kötü güçlerle harika bir savaşını anlatıyor. Athena'nın koruyucuları, insanlığın kötülükten kurtarılması için kan dökmeye hazırdır.

Bu savaşta, Dört Dünyalı Pegasus Seiya, Athena'nın kızı Saori Kido, Saori’nin babası Mitsumasa Kido ve yedi kılıç sahipleri arasında kötülükle savaşmaya hazırdır. Seiya ve arkadaşları, Kırmızı Meydan Savaşı’nda Athena’nın gücünün ve sevincinin korunmasını sağlamak için her şeyi göze alırlar. Seiya ve arkadaşları, Athena’nın koruyucuları olan 12 Zodyak Kılıcı sahipleriyle beraber ölümsüz kötülüklerle savaşmak zorundadırlar.

Bu savaşta, Seiya ve arkadaşları ölümsüz kötülüklerle savaşırken Athena’nın koruyucularının tümünün gücünü ve inancını ortaya koyacaklar. Seiya, Athena'nın koruyucularını kurtarmak için kötülükleri yenmek için çabalar. Zodyak Kılıcı sahipleri, Seiya ve arkadaşlarının ölümsüz kötülüklerle savaşarak Athena'nın korunmasını sağlamak için her şeyi göze alacaktır.

Knights of the Zodiac, Athena’nın koruyucularının ölümsüz kötülükleri yenmek için mücadelelerini ve Athena'nın korunmasını sağlamak için kahramanca mücadelelerini anlatıyor. Seiya ve arkadaşlarının ölümsüz kötülüklerle savaşarak Athena'nın korunmasını sağlamayı başarması, filmde dramatik ve heyecanlı bir hikaye oluşturmaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Knights of the Zodiac

  Senaryo:

  Kiel Murray, Josh Campbell, Matt Stuecken

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?