Balina – The Whale
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 266 Görüntülenme

Balina – The Whale

The Whale, 2022'de yayınlamış olan bir ABD yapımı film. Film, bir genç yetim olan Bailey'in yaşadığı dramatik bir hikâyeyi anlatmaktadır. Bailey, genç yaşına rağmen babasının ölümünden sonra büyük bir suçluluk hissi ile baş etmek zorunda kalır. Ailesinin kıyısından uzaklaşarak kendisine bir iş bulmak için başkenti terk etmeye karar verir.

Bailey, başkentten uzaklaşırken, daha önce hiç bilmediği bir yerde bir balina görmektedir. Balina, onun için bir sembol olarak görev alır ve onun suçluluk hissini hafifleten bir arkadaş olarak ona yardımcı olur. Birlikte yolculuk yaparlarken, Bailey, yüzyıllardır saklanmış olan bir sırı çözmeye çalışır. Sırrı çözmek için çok fazla zorlukla karşılaşır, ancak bu arkadaşı olmasaydı, zorlukları başarabilecek gücü bulamazdı.

The Whale, Bailey'in çok zor bir süreçten geçerken kendisine yardımcı olacak arkadaşını bulması ve onun yardımıyla suçluluk hissini aşmasının dramatik hikayesi olarak bilinmektedir. Çünkü bu süreçte Bailey, özgürlüğünü ve kendisini gerçekten tanımak için bir fırsat elde eder. Film, Bailey'in arayışının özverili bir şekilde izlenmesini sağlayan bir deneyim sunmaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Whale

  Yayın Tarihi:

  09 Aralık 2022

  Senaryo:

  Samuel D. Hunter

  Ödüller:

  6 ödül & 4 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?