Top Gun: Maverick
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.7 IMDB Puanı 446 Görüntülenme

Top Gun: Maverick

Tom Cruise'un başrolünü oynadığı Top Gun Maverick, 1986 yılında Paramount Pictures tarafından yapılmış olan orijinal Top Gun filminin devamı niteliğindedir. Film, United States Navy'nin en iyi uçuş öğrencilerinin karşı karşıya geldiği meydan okumalarını ve büyük özveriyi gösterdikleri çatışmaları konu almaktadır.

Film, Maverick adı verilen, Uçuş Eğitim Merkezi'nde uçuş eğitimine gönderilen ve Amerikan ordusunun en iyi uçuş uzmanlarından olan Pete "Maverick" Mitchell'in öyküsünü anlatmaktadır. Maverick, öğretmeni tarafından öngörülen uçuş standartlarının üzerinde uçuş becerilerini kanıtlamak zorundadır. Daha sonra, Maverick, Amerikan ordusunun en iyi uçuş uzmanlarından biri olarak kabul edilmek için çabalar.

Maverick, aynı zamanda, hayatının aşkını, kız arkadaşını bulmak için de çabalar. Maverick ve kız arkadaşının arasındaki ilişki daha da güçlenir. Maverick, anılarının ve zorluklarının özel bir yerini tutar.

Maverick, aynı zamanda, üstün uçuş yeteneklerinin kullanımını öğrenir, zorluklarla başa çıkmak için özel stratejiler geliştirir ve çevresindeki insanlarla iletişim kurar. Maverick, kariyeri ve hayatı boyunca gösterdiği özveri ile kahraman olur.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Top Gun: Maverick

  Yayın Tarihi:

  27 Mayıs 2022

  Senaryo:

  Jim Cash, Jack Epps Jr., Peter Craig

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?